Nové řešení pro rychlé vychystávání objednávek

Jak navýšit výkon při vychystávání

Logistika a proces skladování v moderních firmách jsou v dnešní době závislé na rychlém zpracování objednávek. Zákazníci očekávají bezchybné dodání zboží v nejkratším možném čase. Ale skladové operace může celá řada faktorů výrazně zpomalit: dlouhé a časově náročné pochůzky operátorů nebo problémy v oblasti ergonomie a bezpečnosti práce. Případně jsou skladové položky uskladněny na různých místech ve skladu, které jsou od sebe vzdálené, případně jsou náročně dostupném což způsobuje chyby při vychystávání. Pokud se vaše obraty navyšují a váš business roste, potřebujete kromě toho také místo, které je doposud neefektivně využito.

KardexRemstar_NewSolutionForFasterOrderProcessing_EN_2019-07-02


Nové řešení pro rychlé vychystávání objednávek, které vyřeší všechny tyto problémy

Jedná se o efektivní řešení, které funguje na principu „zboží o obsluze“ a umožňuje firmám z oblasti velkoobchodního prodeje drasticky redukovat pochůzky svého personálu ve skladu. Kombinace inteligentní a přitom intuitivní technologie pomáhá eliminovat chyby při vychystávání. Kromě toho inteligentní sdružování zakázek umožňuje až čtyřnásobné navýšení produktivity operátorů – a to vše bez nutnosti instalovat komplexní a málo flexibilní systém dopravníkových pásů nebo investovat do drahých manipulačních zařízení.  

Čtyřnásobné navýšení produktivity přitom není pouze přáním ale realitou, kterou může dosáhnout i vaše firma.

Přečtěte si náš Whitepaper, pokud se chcete dovědet více.

New call-to-action

Zkušenosti zákazníků potvrzují efektivitu tohoto řešení.

Mnoho zákazníků již toto řešení používá a výrazně tak zlepšilo tak své vychystávací procesy. Díky němu:

  • Zlepšili výkon a bezpečnost práce svých operátorů ve skladu
  • Snížilo počet operátorů ve skladu
  • Zkrátilo časy pochůzek a vyhledávání zboží
  • Ušetřilo místo

Chcete se dovědět jak společnost Wildkamp, velkoobchod s technickým materiálem, zoptimalizoval využití místa a času a zároveň zvýšil rychlost a přesnost vychystávání? Tak si přečtěte naši případovou studii

New call-to-action

 

Spojte se s naším specialistou