Nowe rozwiązanie dla szybkiej obsługi zamówień

Jak usprawnić realizację zamówień?

We współczesnych realiach intralogistyki szybka obsługa zamówień ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy: klienci oczekują dostawy właściwych artykułów w możliwie najkrótszym czasie. Spowolnienie operacji w magazynie może być skutkiem wielu czynników: operatorzy muszą pokonywać duże odległości, walczą z kwestiami dotyczącymi bezpieczeństwa i ergonomii. Towary są przechowywane w różnych miejscach. Niektóre z nich są trudno dostępne, przez co dochodzi do pomyłek podczas kompletacji. Rozwijająca się firma potrzebuje efektywnego wykorzystania przestrzeni i możliwości zwiększenia skali działalności.

KardexRemstar_NewSolutionForFasterOrderProcessing_EN_2019-07-02


Nowe rozwiązanie w zakresie szybkiej realizacji zamówień pomoże uporać się z tymi problemami

Jest to efektywne rozwiązanie oparte na zasadzie „towar do człowieka”, które umożliwia hurtowniom znaczne skrócenie odległości pokonywanych w magazynie przez pracowników. Połączenie inteligentnych i intuicyjnych technologii praktycznie eliminuje błędy w procesie kompletacji, a inteligentny system łączenia zamówień w partie umożliwia czterokrotny wzrost produktywności pracy - wszystko to bez konieczności instalowania złożonego systemu przenośnikowego lub inwestowania w inne drogie urządzenia do transportowania materiałów.

Czterokrotny wzrost produktywności to nie mrzonka, a realna możliwość.

Przeczytaj naszą białą księgę, w której opisujemy, jak tego dokonać.

New call-to-action

 

Doświadczenia klientów dowodzą skuteczności naszego rozwiązania

Wielu naszych klientów przyjęło już to rozwiązanie i znacznie usprawniło procesy realizacji zamówień. Główne korzyści to:

  • większa wydajność pracy operatorów i wyższy poziom bezpieczeństwa
  • mniejsze zatrudnienie
  • krótsze czasy przemieszczania się i wyszukiwania towarów
  • ograniczenie zajmowanej przestrzeni

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób Wildkamp, hurtownia artykułów technicznych, zoptymalizowała przestrzeń i czasy zwiększając jednocześnie wydajność i dokładność realizacji zamówień? Poznaj historię naszego klienta.

New call-to-action

 

Skontaktuj się ze specjalistą